درباره ما

تیم طبیعتگردی وقت سفر فعالیت خود را از ابتدای امسال با هدف برنامه ریزی و اجرای تورهای داخلی با تمرکز به طبیعت گردی به مدیریت آقای مهدی حقدادی و خانم فهیمه سعیدی و همکاری آژانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آبتین سیر توس آغاز نمود  و هم‌اکنون به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر برگزارکننده تور مخصوصا در زمینه طبیعت‌گردی در شهر بزرگ مشهد شناخته میشود .

ما مبنای کار خود را بر «شناخت صحبح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌زمین»، «استفاده صحیح از این میراث» و «احترام به فرهنگ و باورهای مردم بومی» نهاده‌ایم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با اجرای سفرهایی مسئولانه، با رعایت اصول زیست-محیطی و اکوتوریسمی و احترام به حساسیت‌های مردم بومی، سهمی هرچند کوچ ه‌ایم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با اجرای سفرهایی مسئولانه، با رعایت اصول زیست ک در «توسعه پایدار» مناطق مورد بازدید داشته باشیم.

برخی از اقدامات ما در این زمینه عبارت‌اند از:

  • به‌کارگیری امکانات محلی به‌منظور حمایت از اقتصاد جوامع بومی
  • آموزش افراد محلی به‌منظور تربیت نگاهی مسئولانه نسبت به طبیعت و گروه گردشگران
  • تلاش برای ایجاد ارتباط و احترام متقابل بین گردشگران و مردم بومی
  • مشارکت در امور داوطلبانه
  • ساخت و بازسازی اقامت‌گاه‌های بومی و محلی
  • اجرای پروژه‌های اکولوژی و زیست‌محیطی
  • حمایت از پروژه‌های محلی

در حوزه سفرهای داخلی، بازدید از مناطق بکر و ناشناختۀ ایران، سفر‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز به قلب جنگل‌ها، کویرها، کوهستان‌ها، رودخانه‌ها، غارها و دریاچه‌ها از برنامه‌های ما است. در حوزه سفرهای خارجی نیز، برنامه‌ریزی و اجرای سفرهای آسیایی در دستور کار واحد برنامه ریزی وقت سفر قرار دارد.

ما معتقدیم کسب رضایت مشتریان و توجه به منافع ذی‌نفعان با بهره‌گیری از مناسب‌ترین تجهیزات سفر و به‌روزترین نرم‌افزارها ارتباطی از عوامل اصلی رشد و بالندگی هستند.

در این حرکت شرکت تعهدات خود به جامعه را در سایه‌ی ارائه‌ی تصویری صحیح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌‌زمین، تلاش برای حمایت از جوامع محلی، حفظ محیط زیست و مشارکت در برنامه‌های خیریه محقق می‌سازد.

تکیه بر تجربیات چندساله و پیشتازی در معرفی مقاصد جدید، تاکنون افتخار همسفری با صدهانفر مسافر را برای ما به ارمغان آورده است؛ این افتخار با اعتقاد به توانمندسازی، جلب مشارکت و قدردانی از تلاش‌های همکاران در محیطی صمیمی و پویا به دست آمده است.

ما برآنیم تا محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین ارائه دهنده خدمات گردشگری برای شما باشیم …       باتشکر ، محسن سکاکی